Praca

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcyjny

Typ umowy: Umowa o pracę, pełny etat

Zatrudnimy pracowników na różne stanowiska produkcyjne. Jesteśmy nowoczesną firmą w której wiele, dotychczas uciążliwych procesów produkcyjnych, jest wysoce zmechanizowanych. Nie oczekujemy wyłącznie młodych kandydatów.

Od pracowników oczekujemy:

  • rzetelnego i sumiennego wykonywania pracy
  • wykazywania minimum inwencji
  • przestrzegania dyscypliny pracy i BHP

Oferujemy:

  • przyuczenie, szkolenie, kursy wg. zajmowanego stanowiska
  • pracę na pełny etat
  • terminowe i rzetelne wypłaty poborów
  • pracę od poniedziałku do piątku, najczęściej na I zmianie
  • odzież roboczą oraz inne pełne świadczenia pracownicze
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wkładu pracy

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel. 43 842 86 00 lub osobisty w siedzibie firmy
- w dni robocze w godzinach 7.00 - 15.00

ZAPYTAJ O OFERTĘ

ZOBACZ JAK PRODUKUJEMY

CO U NAS SŁYCHAĆ?

Zapraszamy na naszą stronę dedykowaną więźbom dachowym www.wiazar.pl

Producent więźb dachowych

Tartak WitkowscyTartak Witkowscy

Nasz kanał na YOUTUBE
Obejrzyj filmy z naszego tartaku

Tartak Witkowscy - System Zarządzania Jakością ISO 9001, Sląski Klaster Drzewny, Firma Fair play

WFOŚ Łódź
Nazwa zadania: „Budowa instalacji fotowoltaicznej w przedsiębiorstwie TARTAK WITKOWSCY w miejscowości Rychłowice 21B, 98-300 Wieluń"
Wartość zadania: 223 245 zł
Dofinansowanie w formie pożyczki w kwocie 223 245 zł.
Projekt polega na montażu instalacji fotowoltaicznej o mocy 49,61 KW w siedzibie firmy.
WFOŚiGW w Łodzi https://www.wfosigw.lodz.pl